Pokyny pro rodiče / přihlášení na tábor

Tábory pro děti pořádáme už 9 rokem.

V případě, že se rozhodnete přihlásit děti k nám na tábor prosím přečtete si pečlivě níže uvedené informace a pokyny.

Aktualizace k 17.5. : 6 , 8 a 5 turnus je již obsazen.

Pořadatelem táborů je Pětilístek z.s. ve spolupráci se Zooparkem Zelčín. Pro rok 2020 je k dispozici celkem 9 turnusů (pro děti od 6 let), z toho jsou 2 jezdecké (pro děti od 10) let. Ubytování je v chatkách po 6 lůžkách (3 x palanda) a pro starší děti je i ubytování v tee-pee stanu. Dohled nad dětmi mají zkušení vedoucí, kteří jsou buď profesí pedagogové, nebo vedou dětské tábory několik let. Dozor nad dětmi je nepřetržitý. Tábory mají tzv.všeobecné zaměření, vždy je součástí “celotáborová” hra, ale dostane se i na péči a práci se zvířátky v Zooparku, samostatné hry, koupání, jízda na raftech za dohledu instruktorů vodní turistiky, jízdy na koních,… . Pro pobyt je k dispozici tábor vybavený sociálním zařízením, sprchami s teplou vodou, venkovní jídelnou (v případě nepříznivého počasí se jídlo podává v Zooparku). Turnusy mají také k dispozici celé vybavení a zázemí Zooparku (hřiště, půjčovnu kol, koloběžek, …atd.). Jídlo se připravuje v kuchyni v Zooparku. Snídaně jsou formou bufetu. Pitný režim je zajištěn. Cena za tábor je konečná – vč. vstupů na výletech, cestovného a pod.. Ke každému táboru cca 2/3 měsíce před nástupem, obdrží rodiče od hlavního vedoucí tábora pokyny k nástupu, seznam věcí a pod..

Pokyny pro přihlášení :

  • stáhněte a vyplňte 1. přihlášku na tábor 2. souhlas GDPR
  • v případě, že přihlašujete dítě na jezdecký tábor tak i ” prohlášení k jízdě na koni” !
  • dokumenty vyplňte a zašlete nascenované (nebo kvalitní fotky z mobilu) na adresu : lubos.tesar@zelland.cz (můžete zaslat i poštou na adresu : Zoopark Zelčín, Zelčín 1, Hořín 27601, nebo osobně odevzdat v kanceláři Zooparku – nicméně nejrychlejší způsob je e-mail)
  • zašlete zálohu na tábor podle pokynů na přihlášce
  • Jakmile přijmeme přihlášku, následně vám potvrdíme rezervaci místa (řádově během několika dní)

Na přihlášce najdete i pokyny pro platbu. Do 29.2. 2020 postačuje záloha 1000,- Kč. Prosíme dodržujte variabilní symbol (rodné číslo bez lomítka) a do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte. Pokud přihlašujete sourozence, proveďte platby samostatně. Potvrzení o zdravotní způsobilosti a bezinfekčnost budete odevzdávat při nástupu na tábor.

Platby a storno podmínky :

  • dojde-li ke zrušení pobytu do 1.3.2020 je storno poplatek ve výši 1000,- Kč (požadovaná záloha)
  • dojde-li ke zrušení pobytu od 1.3.2020 do 31.5. je storno poplatek 50% z ceny tábora
  • dojde-li ke zrušení pobytu po 31.5.2020 je storno poplatek 100% (v odůvodněných a závažných případech řešíme individuálně)
  • DOPORUČUJEME sjednat si individuální pojištění proti stornu u komerčních pojišťoven (pojištění zájezdu) – každý rok, bohužel řešíme situace, kdy např.rodiče zakoupí letní dovolenou jako last-minute a chtějí zrušit pobyt např.jen pár dnů před nástupem, kdy už nemáme možnost náhrady
  • Potřebujete-li zálohovou fakturu, doklad pro zaměstnavatele, potvrzení pro zdravotní pojišťovnu a pod., kontaktujte nás na adrese : lubos.tesar@zelland.cz ; případně tel.:724391316

Ke stažení :
Přihláška na tábor ; Souhlas GDPR ; Prohlášení jezdce na koni ; Bezinfekčnost 2020 ; Potvrzení o zdravotní způsobilosti

Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů : lubos.tesar@zelland.cz ; tel.: 724 391316 .